Apie mus

Sveiki, džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų tinklapyje! Esame "Viskas vėdinimui" - didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti kokybiškomis vėdinimo sistemos medžiagomis ir įrenginiais. Padėsime Jums įsirengti efektyvią ir patikimą rekuperacinę vėdinimo sistemą, kuri užtikrins drėgmės grąžinimą ir šilumos taupymą Jūsų būste.

Esame oficialūs vokiškos kokybės BLAUBERG rekuperatorių ir SENDO oro kondicionierių atstovai Lietuvoje. Taip pat siūlome įsigyti ZEHNDER rekuperatorius, kurių vardas jau kalba pats už save. Mūsų asortimente - platus lanksčios vėdinimo sistemos medžiagų asortimentas: nuo sertifikuoto antibakterinio ortakio iki įvairių dydžių tvirtų kolektorinių oro paskirstymo dėžių. Prekes Vilniaus bei Kauno sandėliuose palaikome vietoje - tam, kad galėtumėte įsigyti čia ir dabar!

Rekuperacija svarbi mūsų sveikatai ir savijautai, patalpų mikroklimatui, namų aplinkos kokybei, jau tapusi neatsiejama gyvenamųjų patalpų įrengimo dalimi. Todėl mūsų tikslas - klientams užtikrinti tik kokybišką produkciją itin konkurencingomis kainomis. Siekiame, kad kliento kelias nuo užklausos pateikimo iki rekuperacinės vėdinimo sistemos sumontavimo būtų kuo trumpesnis ir sklandesnis.

Kviečiame susisiekti su mumis ir operatyviai gauti vėdinimo sistemos pasiūlymą savo būstui. Vertiname kiekvieną klientą, todėl projektus rengiame individualiai Jums - atsižvelgdami į būsto techninius parametrus, gyventojų poreikius ir interjero detales. Neabejojame, kad šiuolaikinio skubančio pasaulio žmogui svarbus patogumas, todėl Jums pasiūlysime viską vėdinimui nuo A iki Z: reikalingų medžiagų komplekto sąmatą, vėdinimo sistemos planą bei patikimų montuotojų rekomendacijas. 

Esame sukaupę nemažą patirtį rekuperacinės vėdinimo sistemos projektavimo srityje, įmonėje siekiame tik aukščiausių aptarnavimo standartų, todėl garantuojame profesionalias konsultacijas ir malonų aptarnavimą. Tad nežinote, nuo ko pradėti įrengiant rekuperaciją? Tiesiog susisiekite su mumis - pasirūpinsime efektyvia, drėgmę grąžinančia vėdinimo sistema komfortiškam Jūsų šeimos gyvenimui. Projektuojame, konsultuojame, atvežame!

 

Vilniaus salone Jus aptarnaus:

 

Povilas Rokas Giedrius Daniel
Pardavimai Pardavimai Pirkimai Prekių judėjimas
Tel. +37060905289 Tel. +37066817393 Tel. +37064873619 Tel. +37066298028
info@viskasvedinimui.lt rokas@viskasvedinimui.lt giedrius@viskasvedinimui.lt daniel@viskasvedinimui.lt

 

Kauno salone Jus aptarnaus:

 

Tomas
Pardavimai
Tel. +37061836044
kaunas@viskasvedinimui.lt

 

Rašyk
Skambink