Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo taisyklės

1. Perkant parduotuvėje viskasvedinimui.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Atkreipiame dėmesį, jog vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklių 2 skyriaus 17 straipsniu elektronikos prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos.

2. Norint grąžinti tinkamos kokybės prekę, prašome susisiekti el. paštu info@viskasvedinimui.lt, laiške nurodant grąžinimo priežastį ir pateikiant pirkimą įrodantį dokumentą. Įsipareigojame ne vėliau kaip per 10 dienų nuo prašymo gavimo dienos pateikti rašytinį atsakymą. Taip pat tinkamos kokybės prekę grąžinti galite atvykus į mūsų biurą, adresu Dariaus ir Girėno g. 149, Vilniuje, arba Raudondvario pl. 127, Kaune, ir užpildžius grąžinimo formą.   

Grąžinama tinkamos kokybės prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

4. Norėdami grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite tuos pačius 2 punkte išvardintus žingsnius.

Dėkojame už sklandų bendradarbiavimą!

Rašyk
Skambink