Mes spaudoje

Jeigu išgirdus žodžius "rekuperacija ir vėdinimas" jums galvoje iškart kyla klausimai KAM, KODĖL ir KAIP, tikimės, jog po šio straipsnio daug kas taps aiškiau. Naujos statybos namuose ir butuose jau būtų keista nematyti rekuperacinės vėdinimo sistemos, o kai kuriais atvejais ji neišvengiamai reikalinga, ypač griežtėjant statybos reglamentams.

Su interjero dizainere Evelina Aleliūniene (www.e-interjeras.lt) Jums paruošėme informatyvų straipsnį "Rekuperacija ir vėdinimas namuose - ką reikėtų žinoti?". Kviečiame skaityti! 

 

 

Rekuperacijos sistema užtikrina tinkamą oro cirkuliavimą patalpose, palaiko reikiamą kambario temperatūrą, valo patalpose esantį orą, tad yra neatsiejama naujo būsto dalis. Visgi, rinkdamasis tinkamas sistemas, dažnas susiduria su įvairiomis problemomis, o įrengimo metu padaroma klaidų, kurios vėliau neužtikrina kokybiško vėdinimo.

Apie tai, kaip to išvengti, pasakojame įmonės YIT Namų tinklaraščio įraše "Būsto vėdinimo sistemos: ką rinktis ir kokios dažniausios sistemų įrengimų klaidos?". Malonaus skaitymo!

 

Rašyk
Skambink