Paslaugos

Sveiki, esame VISKAS VĖDINIMUI komanda, pasiruošę padėti JUMS nuo A iki Z!

Rekuperacija - itin svarbi mūsų sveikatai ir savijautai, namų aplinkos kokybei, jau tapusi neatsiejama gyvenamųjų patalpų įrengimo dalimi. Kokybiška vėdinimo sistema laikoma tokiu pačiu savaime suprantamu dalyku kaip namų apšvietimas ar šildymas.

Tačiau kokie turėtų būti jos projektavimo žingsniai, į ką atkreipti dėmesį bei kuriuos produktus pasirinkti? Kiekvieną dieną teikiame profesionalias konsultacijas Jums, užtikriname saugų apsipirkimą, lankstų bendradarbiavimą, malonų ir, ne mažiau svarbu, greitą aptarnavimą!

 

 

Teikiame šias paslaugas:

MAŽMENINĖ IR DIDMENINĖ PREKYBA VĖDINIMO MEDŽIAGOMIS.

Siūlome platų lanksčios vėdinimo sistemos medžiagų asortimentą - nuo sertifikuoto antibakterinio ortakio, tvirtų kolektorinių dėžių iki mažiausių tarpinių ar laikiklių.

Esame oficialūs BLAUBERG atstovai Lietuvoje. Vokietijos kompanijos BLAUBERG GmbH įrenginius įsigyti siūlome itin konkurencingomis kainomis. Blauberg - tai ilgametės patirties, kokybės be išlygų ir inovatyvių sprendimų vardas.

BENDRADARBIAVIMAS SU VĖDINIMO SISTEMŲ MONTUOTOJAIS. 

Sudarius bendradarbiavimo sutartį, gaminius siūlome specialiomis kainomis ir lanksčiomis sąlygomis.

PREKYBA IŠSKIRTINIO DIZAINO, KOKYBIŠKAIS VĖDINIMO DIFUZORIAIS.

Apvalūs ar kvadratiniai, plyšiniai, priglaistomi, išskirtinio dizaino - kiekvienas atras sau tinkamą kainos ir kokybės santykį. Difuzorius interjere išlieka matomas ir po vėdinimo sistemos montavimo, tad estetiškam šio prietaiso dizainui teikiame svarbią reikšmę. Visus modelius palaikome vietoje - tam, kad galėtumėte įsigyti čia ir dabar! 

VĖDINIMO SISTEMOS PLANO PARENGIMAS IR KONSULTACIJOS. 

Kuriate naujus namus ir norite įrengti efektyvią vėdinimo sistemą? Susisiekite konsultacijai - turėkite būsto planą, o mes parengsime vėdinimo sistemos projektą, paruošime pilną reikalingų medžiagų komplektą, o prireikus rekomenduosime ir patikimų montuotojų komandą. Kiekvieną projektą ruošiame individualiai Jums - atsižvelgdami į būsto techninius parametrus, gyventojų poreikius ir interjero detales.

GREITAS IR PATOGUS PREKIŲ TIEKIMAS. 

Saugiai apsipirkite mūsų elektroninėje parduotuvėje arba gyvai prekybos salonuose: Dariaus ir Girėno g. 149, Vilniuje, arba Raudondvario pl. 127, Kaune. Įsigytas prekes galite atsiimti mūsų sandėliuose Vilniuje bei Kaune arba operatyviai pristatysime pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje! Kviečiame atsiskaityti Jums patogiu būdu: grynaisiais, banko kortele ar pavedimu.

PATARIMAI IR KOMUNIKACIJA.

Praktiniais patarimais dalinamės tinklapio skiltyje "Patarimai", kur rasite naudingų įrašų įvairiomis vėdinimo temomis ir atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus. Prisidėjome ir prie išsamių straipsnių apie rekuperacinę vėdinimo sistemą rengimo - daugiau kviečiame skaityti čia! O kasdien su Jumis bendraujame savo Facebook ir Instagram paskyrose - nepraleiskite naujienų ten!

Susisiekime!

Rašyk
Skambink