Zehnder - aukščiausios kokybės vėdinimo įrenginiai

Zehnder - aukščiausios kokybės vėdinimo įrenginiai
Publikuota 2023-09-12 Skaitė 38

Norime pasidžiaugti, kad šiemet tapome oficialiais Zehnder partneriais Lietuvoje! Pas mus galite įsigyti visą gamą Zehnder įrenginių gyvenamosioms patalpoms. Klientų pamėgti populiariausi modeliai su drėgmę į patalpas efektyviai grąžinančiais entalpiniais šilumokaičiais: Comfoair 375 ERV, 180 bei TOP serijos Q modeliai, su automatiniu srautų reguliavimu bei deimanto formos šilumokaičiu.

Zehnder neabejotinai yra premium segmento įrenginiai. Jie išsiskiria:

  • surinkimo kokybe,
  • sandarumu,
  • aukštu efektyvumu,
  • drėgmės grąžinimu,
  • taip pat įrenginiuose sumontuoti antibakteriniai filtrai.

Įrenginiai surenkami Europoje ir yra sertifikuoti Passive House instituto. Zehnder - tai Šveicarijos kompanija, veikianti jau daugiau nei šimtmetį, o vėdinimo srityje daugiau nei 20 metų. Gamyklos Europoje (Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje) užtikriną aukščiausią kokybės lygį. Kompanija pasižymi dėmesiu net smulkiausioms detalėms, pavyzdžiui, antibakteriniai filtrai, efektyvūs pašildymo tenai.

Štai pavyzdžiui ERV (įrenginiai su entalpiniais šilumokaičiais) modeliai atgal į patalpą grąžina virš 70% drėgmės. Įdomu tai, jog per specialią Microban membraną nepereina mikrobai ir taip garantuojamas maksimalus gyvenimo komfortas. Papildoma apsauga nuo užšalimo su entalpiniu ERV šilumokaičiu nereikalinga net iki -7 C, tad taip užtikrinamas tolygus įrenginio veikimas bei mažiausios elektros sąnaudos.

Mes savo ruožtu garantuojame išsamias konsultacijas dėl įrenginio parinkimo ir vėdinimo sistemos suplanavimo. Taip pat garantinį servisą bei greitą pristatymą (nes daugelį modelių sandėliuojame). Laukiame Jūsų užklausų!

Rašyti komentarą
Susijusios prekės
Entalpinis šilumokaitis - grąžina drėgmę į patalpas. Plieno korpusas - užtikri..
€3,30900€4,13625
188
ENTALPINIS Zehnder rekuperatorius su integruotu tenu. Veikimui BŪTINAS valdymo pultas ..
€2,34900€2,93625
176
ENTALPINIS Zehnder rekuperatorius su integruotu tenu. Veikimui BŪTINAS valdymo pultas ..
€2,59900€3,24875
224
ENTALPINIS Zehnder rekuperatorius su integruotu tenu. Veikimui BŪTINAS valdymo pultas&..
€2,54900€3,18625
196
Rašyk
Skambink